Distance Learning

GEN KOLEJİ

2020-2021 ÖĞRENCİLERİ İÇİN EĞİTİM PROGRAMI

GEN Koleji'nde bu yıl eğitim gören öğrencilere Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Almanca, Görsel Sanatlar, Müzik, Beden Eğitimi ve Bilişim Teknolojileri dersleri sanal sınıflarda Canlı Ders ve Etüt programı kapsamında gerçekleşiyor.

Tüm dersler yoklama alınıyor ve derse katılmayan öğrencinin velisi aranarak bilgilendiriliyor.

2019-2020 GEN Koleji Çalışma Takvimi'nde yer alan, 5.sınıftan 12.sınıfa tüm Deneme Sınavları ve Check-up sınavları aynı tarihte saat 10.00'da sanal ortamda online olarak gerçekleşiyor.

Sınav süresi sona erdiğinde sınav ekranı otomatik olarak kapanıyor.

Online sınav sonunda, öğrenciler sınav sonuç karnesi ve kazanım analizi gibi detaylı ölçme değerlendirme verilerine ulaşıyor ve GEN Koleji öğretmenleri tarafından çekilen Soru Çözüm Videolarını izleyerek yanlış yaptıkları veya boş bıraktıkları soruları izleyerek öğreniyor. 

GEN Koleji'nde 3GEN Hafta Sonu ödevleri ve diğer ödevler verilmeye devam ediyor. Verilen ödevler ilgili güne kadar tamamlanıp öğretmenlerle paylaşılıyor. Öğretmenler ödevleri kontrol ettikten sonra kontrol sonucunu ödev alışkanlığı tablosuna işliyor ve öğrenci ve veliler K12net iletişim portalı üzerinden görüntülemeye devam ediyor. 

Mentör öğretmenler aracılığıyla öğrenci ve velilerimizle sürekli iletişim devam ediyor.